آشنایی با پاپارا کارت ترکیه و نحوه اخذ آن

پاپارا کارت ترکیه؛ مطابق با قوانین مالی

پاپارا کارت ترکیه یک سیستم بانکی است که خدمات مالی و پرداخت آنلاین را به کاربران خود ارائه می‌کند. در دنیای امروز، هر کشوری روش های پرداخت آنلاین خاص و منحصر به فرد خود را دارد و بر اساس قوانین و مقررات نظام اقتصادی خود اقدام به ایجاد و سازماندهی آن ها می‌کند. ترکیه نیز به طور انحصاری در بازار خود پاپارا کارت را به نظام پولی و بانکی خود اضافه کرده است. پاپارا در سال 2016 تحت مجور آژانس نظارت و مقررات بانکی محلی شروع به ارائه خدمات کرد. یکی از خدمات پاپارا کارت ترکیه ارائه کارت های بانکی فیزیکی و کردیت کارت ترکیه با همین نام است.

پاپارا کارت ترکیه

پاپارا کارت چیست؟

پاپارا (Papara) یک سیستم پرداخت نوین است که هدف ارتقای روش های پرداخت آنلاین، مدیریت بودجه و سیستم های بانکی سنتی را دنبال می‌کند و با ارائه راه‌حل‌های سریع، اقتصادی و امن به کاربران خود خدمت‌رسانی می‌کند. کردیت کارت پاپارا این امکان را برای دارندگان خود ایجاد می‌کند تا بتوانند از فروشگاه ها محصولات مختلفی را خریداری کنند و یا از خدمات پرداخت آنلاین برای بهره‌مندی از امکانات مختلف استفاده کنند. همچنین امکان جابجایی پول برای افرادی که می‌شناسید مااند اعضای خانواده، دوستان، شرکای کاری و غیره نیز با این کارت در ترکیه فراهم شده است.

این کارت اعتباری به صورت آنلاین و به آسانی دریافت می‌شود و مدت زمان اعتبار آن 10 سال است. فرآیند دریافت و تمدید این کارت از طریق وب سایت رسمی انجام می‌شود. امکان دریافت وجه به وسیله فرم پیش فرض حساب پاپارا از دستگاه های خودپرداز وجود ندارد؛ اما خرید و تراکنش آنلاین به وسیله نوع پیش فرض این گونه از حساب‌ها قابل انجام است.

آیا پاپارا کارت خدمات بین المللی ارائه می کند؟

حتما شما درباره کارت های اعتباری بین‌المللی مانند ویزا کارت و مستر کارت چیزهایی شنیده‌اید. برای دریافت این کارت های اعتباری شما نیاز به گذاشتن سپرده حداقلی و داشتن شرایط خاصی هستید. پاپارا کارت با کارایی و عملکرد مشابه با این کارت های بین المللی شرایط آسانی را برای دریافت کارت‌های خود فراهم کرده است. متقاضیان می‌توانند به صورت کاملا اینترنتی و با مراجعه به سایت این شرکت، فرآیند افتتاح حساب و دریافت کردیت کارت را انجام دهند و کارت‌های با اعتبار 10 ساله و امکان تمدید اعتبار را دریافت کنند.

انواع پاپارا کارت

انواع پاپارا کارت و کاربردهای آن

پاپارا کارت هم به صورت فیزیکی و هم به صورت مجازی قابلیت دریافت دارند. مشخصا با دریافت نوع مجازی این کارت‌ها، شما دیگر امکان دریافت پول از عابربانک ها را ندارید و فقط برای خرید های اینترنتی و یا انجام تراکنش های آنلاین خود می‌توانید از آن استفاده کنید.

از این کردیت کارت می‌توان برای پرداخت هزینه های جاری مانند پرداخت مبلغ تاکسی های اینترنتی، خرید از استورهایی مانند App Stpre یا Google Play، خرید اشتراک سرویس تلوزیون بین‌المللی NETFLIX و یا استفاده از سایر پلتفرم های بین المللی استفاده کرد. همچنین شرکت های معتبر و پر مخاطبی مانند YouTube، Spotify، Teknosa و بسیاری از شرکت های دیگر می‌باشد که شمات برای انجام تراکنش در این پلتفرم ها می‌توانید از پاپارا کارت خود استفاده کنید.

مزیت های استفاده از پاپارا کارت

یکی از مزایای پاپارا کارت این است که شما برای دریافت آن نیاز به دپوی مبالغ بالا نداربد. به علاوه به دلیل همکاری پاپارا با بسیاری از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات در ترکیه، دارندگان این کارت می‌توانند از تخفیف‌ های گسترده این شرکت ها بهره لازم را ببرند. پاپارا کارت می‌تواند معاملات را به صورت 24 ساعته و در هر 7 روز هفته بدون توجه به مکان انجام دهد. یکی از امکانات جالب این کارت، قابلیت انتقال پول به افراد از طریق شماره تماس و یا ایمیل شخصی آن ها است. با این کار دیگر نیاز به داشتن شماره کارت افراد نیست و با شماره تلفن یا آدرس ایمیل می‌توان راحتی و سرعت را چاشنی انتقال پول کرد.

مزایای استفاده از پاپارا کارت برای شهروندان ایرانی

پاپارا کارت ترکیه با ارائه اولین کارت پیش‌پرداخت در بازار ترکیه، پیشگام در این ارائه چنین خدماتی در این کشور است. تعداد کاربران پاپارات کارت در همان سال اول فعالیت به صدها هزار کاربر رسید و رشد خوبی را در جامعه هدف خود تجربه کرد. با وجود اینکه افتتاح حساب بانکی در زراعت بانک ترکیه جهت بهره‌مند شدن از خدمات ویزا کارت و مستر کارت برای افراد ایرانی امکان‌پذیر است اما استفاده از پاپارا کارت برای افرادی که امکان افتتاح حساب بین‌المللی به منظور دریافت کارت های اعتباری را ندارند گزینه مناسبی به نظر می‌رسد. همچنین افراد زیادی هستن که پول کافی برای دپو کردن در بانک های ترکیه مانند زراعت بانک را ندارند که می‌توانند از پاپارا کارت ترکیه بهره ببرند و به استفاده از آن بپردازند.

معایب استفاده از پاپارا کارت

پاپارا کارت دارای خصوصیات منحصر به فرد خود می‌باشد که باعث می‌شود محدودیت‌هایی برای کاربران ایجاد شود. سقف انتقال پول برای حساب های تایید نشده 750 لیر در ماه می‌باشد. در صورتی که سطح حساب ارتقا پیدا کند انتقال تا سقف 50 هزار لیر نیز امکان پذیر خواهد شد. به طور کلی برای انجام تراکنش های بزرگ و انقال مبالغ سنگین، استفاده از پاپارا کارت توصیه نمی‌شود. این کارت برای انتقال وجه تا سقف 1000 لیر پیشنهاد می‌شود همچنین برای پرداخت هزینه‌های روزمره مناسب است.

پاپارا کارت ترکیه برای ایرانیان

رقبای پاپارا کارت در ترکیه

رقیب اصلی شرکت پاپارا، کارت اعتباری اینینال کارت در کشور ترکیه است. اینینال کارت نیز امکانات مشابهی را برای دارندگان خود فراهم می‌سازد اما پاپارا کارت به دلیل ایجاد امکانات وسیع و گسترده و همچنین دریافت کارمزد کمتر، از محبوبیت بالاتری در کشور ترکیه برخوردار است.

 امنیت کارت های پاپارا

هنگامی که صحبت از نقل و انتقالات مالی باشد، همیشه امنیت یکی از رکن های اساسی است. پاپارا کارت یک کارت اعتباری معتبر است که بدون در دست داشتن اطلاعات آن نمی‌شود استفاده ای از این کارت برد. پاپارا سابقه چندین ساله در بازار ترکیه دارد. پاپارا موسسه‌ ای دارای مجوز فعالیت و مورد تائید بانک مرکزی ترکیه است و توسط این نهاد بر آن نظارت می‌شود. پس می‌توان از امنیت این شرکت ارائه کننده خدمات مالی آسوده خاطر بود.

پاپارا کارت ترکیه؛ راهکاری برای اتصال به پلتفرم های بین‌المللی

ما در این مطلب تلاش کردیم تا شما را با پاپارا کارت ترکیه و خدمات آن آشنا کنیم. شما می‌توانید با مراجعه به سایت پاپارا نسبت به افتتاح حساب در این نئوبانک اقدام کنید. با تکمیل مراحل افتتاح حساب می‌توانید از خدمات این بانک در بازار ترکیه و یا پرداخت‌های آنلاین بین المللی استفاده کنید. ثبت نام آسان و کارمزدهای پایین، پاپارا بانک را به گزینه ای محبوب بین افراد مختلف تبدیل کرده است. این کارت و سیستم بانکی آن می‌توانند پاسخگوی نیازهای شما در عرصه انتقال وجه از ایران به ترکیه باشند.

اخذ پاپارا کارت ترکیه

روش اخذ پاپارا کارت ترکیه

به منظور اخذ پاپارا کارت ترکیه مراحل زیر را انجام دهید:

  • وب سایت رسمی پاپارا به ادرس www.papara.com را باز کنید و در آن یک حساب کاربری به نام خود ایجاد کنید. کافی است نام، نام خانوادگی، شماره تلفن، آدرس ایمیل و یک رمز عبور مطمئن وارد کنید تا حساب شما ایجاد شود. شماره تلفن وارد شده باید متعلق به سیم کارتی در ترکیه باشد.
  • وارد حساب کاربری پاپارا کارت خود شوید و روی گزینه «Apply» کلیک کنید. در این مرحله باید آدرسی وارد کنید تا کارت شما به آن آدرس ارسال شود.
  • پس از پایان روند ثبت درخواست 4 الی 7 روز طول می‌کشد تا کارت شما به آدرس وارد شده ارسال شود.
  • در این مرحله باید برای فعال سازی پاپارا کارت خود می بایست وارد بخش «Activate Papara Card» شوید.
  • اکنون باید اطلاعات روی کارت را در صفحه باز شده وارد کنید تا کارت شما فعال شود.
  • از این پس می‌توانید شارژ پاپارا کارت ترکیه خود را به مبالغ دلخواه انجام دهید و از خرید آنلاین لذت ببرید.

پاپارا از کاربران خود می‌خواهد که از افشای اطلاعات کارت و رمز عبور خود خودداری کنند؛ زیرا این کارت درست مثل سایر کارت‌های اعتباری بدون داشتن اطلاعات رمز عبور قابل استفاده نخواهد بود.

 

سوالات متداول

پاپارا کارت چیست؟

پاپارا (Papara) یک سیستم پرداخت نوین است که هدف ارتقای روش های پرداخت آنلاین، مدیریت بودجه و سیستم‌های بانکی سنتی را دنبال می‌کند و با ارائه راه‌حل‌های سریع، اقتصادی و امن به کاربران خود خدمت‌رسانی می‌کند.

گرفتن کردیت کارت در ترکیه چگونه است؟

برای اخذ پاپارا کارت ترکیه به وب سایت رسمی پاپارا مراجعه کرده و دستورالعمل هارا دنبال نمایید.

مزایای پاپارا کارت برای ایرانیان چیست؟

  1. مبلغ اولیه بسیار کم
  2. پشتیبانی فروشگاه ها و سایت های معتبر از تراکنش های این کارت
  3. امکان انجام تراکنش بدون محدودیت زمانی
  4. انتقال وجه به سایرین تنها با در اختیار داشتن شماره تلفن یا ایمیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

واتس اپ