بهترین روش های اخذ شهروندی ترکیه

5 روش اخذ شهروندی ترکیه

از مزایای شهر‌وندی تر‌کیه چه می دانید؟

بدون شک تر‌کیه از برترین کشورهای آسیا برای زندگی است. این کشور دارای فرهنگی غنی می‌ باشد و مردم آن به مهمان نوازی معروف هستند. همچنین تر‌کیه از نظر سرمایه گذاری در کلان شهرها و فعالیت های مرتبط با گردشگری، رتبه قابل توجهی در سطح جهانی دارد. با اخذ شهروندی ترکیه، فرصت هایی برای اشتغال و تحصیل در این کشور برای شما فراهم می شوند. با این وجود، اگر قصد مهاجرت به تر‌کیه را دارید، صرف نظر از اینکه در چه مرحله ای از زندگی هستید، موارد زیادی وجود دارند که باید در نظر بگیرید. در این مطلب، به چگونگی دریافت شهر‌وندی و تابعیت تر‌کیه و جزئیات مهم در این زمینه می پردازیم.

 مزایای شهروندی ترکیه

قانون جدید شهروندی ترکیه 2023

با دریافت شهر‌وندی تر‌کیه، امکان سفر بدون ویزا به سراسر جهان برای شما فراهم می شود. در واقع، شما می توانید از بسیاری از کشورهای آمریکای جنوبی، آفریقا و آسیای میانه دیدن کنید. از سوی دیگر، با در دست داشتن پاسپورت ترکیه، می توانید ویزای تجاری E-2 آمریکا را دریافت کنید که به شما این امکان را می دهد که به مدت 5 سال با خانواده خود در ایالات متحده اقامت داشته باشید. جالب است بدانید که با اخذ تابعیت تر‌کیه، می‌توانید ویزای C-2 شینگن را برای مدت پنج سال دریافت کنید. البته این ها، فقط بخشی از مزایای اخذ شهرو‌ندی ترکیه هستند.

بررسی حقوق شهر‌وندی در کشور تر‌کیه

در جواب حقوق شهروندی در ترکیه چقدر است؟ باید بگوییم که یک شهروند تر‌کیه از تمام حقوق سیاسی، مدنی، اجتماعی و اقتصادی که در قانون اساسی این کشور ذکر شده اند، از جمله حق رای، نامزدی در انتخابات، تصدی مناصب دولتی، اشتغال، مالکیت املاک و اتومبیل، تردد آزادانه در داخل ترکیه، خدمات گذرنامه، ثبت ولادت و فوت و خدمات قضایی برخوردار است. در ازای این حقوق، شخص در قبال جامعه و ملتی که تابعیت آن را دارد، وظایفی که عبارتند از: احترام به قانون اساسی و قوانین مختلف، اجرای احکام و دفاع از کشور را دارد.

از سوی دیگر، کسب شهروندی ترکیه امکانی را برای افراد خارجی فراهم می کند که بورسیه ای تحت عنوان «اراسموس» را به عنوان کمک هزینه برای برای تحصیل در دانشگاه های کشورهای اتحادیه اروپا دریافت کنند. علاوه بر این ها، دولت این کشور حقوق و مزایای را برای تبعه و خانواده او فراهم می کند که از جمله آن ها می توان به دسترسی به بیمه درمانی و همچنین گرین کارت (Yesil Kart) برای کل خانواده اشاره کرد. البته نام کارت تابعیت ترکیه، « Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı » می باشد و با کارت Yesil تفاوت دارد. در ادامه، تصویر نمونه کارت شهروندی ترکیه را قرار می دهیم.

افرادی که شهروندی ترکیه را اخذ می کنند، حق مراجعه به اداره تعلیق و خدمات اجتماعی موسوم به “Sosyal Mudurlugu” در شهر محل زندگی خود را دارند. این اداره برای کمک های اجتماعی و مالی تاسیس شده است. از این رو، شهروندان می توانند پس از اثبات ناتوانی مالی، از خدمات گسترده این اداره بهره مند شوند.
مهمترین امتیازاتی که با اخذ تابعیت ترکیه به دست می آورید، حق دریافت گذرنامه ترکیه و مسافرت به خارج از کشور بدون هیچگونه ممنوعیت و محدودیت است. در این کشور، استخدام اتباع خارجی نیز شرایط ویژه ای دارد. در واقع، فرآیند استخدام این دسته از شهروندان به گونه ای است که آن ها شانس برابر با دیگر شهروندان دارند.

روش های دریافت شهروندی ترکیه

روش های اخذ شهر‌وندی تر‌کیه

شهروندی تر‌کیه امکان زندگی دائمی در این کشور، دسترسی به 110 کشور بدون ویزا و دریافت ویزای تجاری E-2 را به شما می دهد. از سوی دیگر، تابعیت تر‌کیه را می توان بدون انصراف از تابعیت کشور خود دریافت کرد. در این بین، چندین راه برای دریافت پاسپورت ترکیه وجود دارد، از جمله سرمایه گذاری در مستغلات، ازدواج با شهروندان ترکیه و … . البته سریع ترین راه برای به‌دست آوردن مدرک شهرو‌ندی ترکیه، سرمایه گذاری در بخش اقتصاد این کشور است. در ادامه، با روشهای اخذ شهر‌‌وندی تر‌‌کیه آشنا می شویم.

اخذ شهروندی با اجاره ملک در ترکیه

یکی از راه های اخذ اقامت تر‌کیه، اجاره ملک در این کشور است. اما بر طبق قانون تابعیت ترکیه، شهروندی ترکیه با اجاره ملک امکان پذیر نیست. البته شایعاتی وجود دارند مبنی بر آنکه با اجاره ملک، شهروندی ترکیه بعد از ۵ سال به شما تعلق می گیرد. اما در واقعیت، هیچ مدرکی برای اثبات چنین ادعایی وجود ندارد. برای اطلاعات بیشتر مقاله اجاره خانه در استانبول را مطالعه فرمایید.

توجه داشته باشید که برای یک متقاضی دریافت شهر‌وند‌ی، بهترین انتخاب سرمایه گذاری در املاک و مستغلات است. به این دلیل که به مقدار کمی پول نیاز دارد و ارزش املاک در سال های بعد افزایش می یابد. همچنین می توانید آن را بفروشید یا اجاره دهید. از این رو، در بخش بعد به دریافت شهر‌وندی تر‌کیه با خرید ملک می پردازیم.

اخذ شهروندی ترکیه با خرید ملک

اخذ شهر‌وندی تر‌کیه با خرید ملک

اخذ شهر‌وندی تر‌کیه با خرید خانه یا دیگر انواع ملک، بسیار کم هزینه و سریع است. اما شاید بپرسید: «دریافت شهر‌وند‌ی تر‌کیه با خرید ملک ارزان ممکن است؟». در پاسخ باید بگوییم که باید ملکی با ارزش حدودی 400000 دلار در این کشور خریداری کنید. پس از خرید ملکی با ارزش تعیین شده توسط دولت ترکیه، می توانید درخواست شهروند‌ی را ارائه دهید. لازم به ذکر است که شش تا هشت ماه پس از ارائه درخواست، مدرک تابعیت ترکیه برای شما صادر می شود. از سوی دیگر، 95 درصد از افرادی که سرمایه گذاری در تر‌کیه را انتخاب می کنند، به سراغ خرید ملک می روند. چرا که در این روش، بخش زیادی از سرمایه باز میگردد.

شما می توانید یک ملک مسکونی یا تجاری، نوساز یا قدیمی را خریداری کنید. اما علاوه بر قوانین مربوط به قیمت، محدودیت های دیگری نیز وجود دارند. به عنوان مثال، شما نمی توانید ملکی را خریداری کنید که پیشتر در برنامه سرمایه گذاری املاک و مستغلات تر‌کیه ثبت شده است. در واقع، خرید چنین ملکی، سرمایه گذار را واجد شرایط اخذ شهر‌وندی نمی کند.
جالب است بدانید که بر طبق قانون شهروندی ترکیه در سال 2023، همسر و فرزندان زیر 18 سال سرمایه گذار می توانند در کنار او، درخواست اخذ شهرو‌ندی را ارائه دهند. در سوی دیگر، والدین و فرزندان بالای 18 سال نیز می توانند اقامت و تابعیت تر‌کیه از طریق خرید ملک را دریافت کنند.

توجه داشته باشید که ملکی که برای اخذ تابعیت تر‌کیه ثبت شده باشد، تا سه سال غیر قابل فروش است. از سوی دیگر، نمی توانید ملک را به مالک قبلی آن بفروشید. اما می توانید آن را اجاره دهید. مراحل اخذ شهروندی ترکیه از طریق خرید ملک چندان پیچیده نیستند. برای مثال، سرمایه گذار می تواند در طی روند بررسی درخواست شهرو‌ندی، در خارج از تر‌کیه زندگی کند. همچنین برای گرفتن پاسپورت این کشور از این طریق، نیازی به قبولی در آزمون زبان نیست.

تحصیل در ترکیه

اخذ شهروندی ترکیه از طریق تحصیل

در حال حاضر، دانشگاه های دولتی در ترکیه بیش از 250 مورد است، سهمیه های متفاوت برای دانشجویان بین المللی و موقعیت جغرافیای ویژه که سه قاره را به هم متصل می کند، یکی از بهترین مقصدهای تحصیلی در سراسر جهان است. همچنین برای افرادی که می خواهند با اقامت دانشجویی، تابعیت ترکیه را دریافت کنند، گزینه های متعددی وجود دارند.
در قوانین مربوط به امور شهرو‌ندی در تر‌کیه، چنین آمده است که افرادی که برای اخذ شهرو‌ندی این کشور اقدام می کنند، (بسته به نوع درخواست شان) باید به مدت 5 سال در تر‌کیه اقامت داشته باشند. در گذشته، نیمی از زمان مندرج در مجوز اقامت دانشجویی را در این بازه زمانی پنج ساله لحاظ می کردند. اما مطابق با قانون جدید شهروندی ترکیه در سال 2023، تمام مدت اقامت دانشجو در این کشور، در روند صدور مدرک شهر‌وندی لحاظ می شود. به عنوان مثال، اگر یک فرد خارجی که از دانشگاهی در ترکیه با مجوز اقامت دانشجویی چهار ساله فارغ التحصیل شده است، پس از اتمام تحصیل به مدت یک سال با مجوز کار در این کشور اقامت داشته باشد، می تواند برای اخذ تابعیت تر‌کیه اقدام کند.

توجه داشته باشید که نمی توانید به شکل مستقیم برای دریافت شهر‌وندی تر‌کیه با اقامت دانشجویی اقدام کنید. از سوی دیگر، اگر یک دانشجوی بین المللی در طول اقامت خود در این کشور با مجوزهای اقامت دانشجویی، بیش از شش ماه در خارج از ترکیه بمانند، حقوقی را که از دوره های اقامت قبلی خود به دست آورده بود، از دست می دهد. در نتیجه، اگر قصد دارید پس از تحصیل، در این کشور بمانید و درخواست شهر‌‌وندی دهید، باید شرایط خاصی را رعایت کنید. سپس، اگر مانعی برای درخواست شما وجود نداشت، می توانید درخواست خود را به اداره امور شهروندی ارائه دهید.

گرفتن شهروندی ترکیه با ثبت شرکت

گرفتن تابعیت ترکیه با ثبت شرکت

شما می توانید با ثبت شرکت در ترکیه و ایجاد فرصت های شغلی برای 50 شهروند این کشور، تابعیت را دریافت کنید. در گذشته، صاحبان کسب و کارها می بایست 100 شهروند این کشور را استخدام کنند تا خودشان نیز تابعیت تر‌کیه را به دست بیاورند. اما پس از تغییر قانون شهروندی ترکیه، شما باید تعهد بدهید که 50 کارمند ترک به مدت سه سال در شرکت شما فعالیت می کنند و پرداخت کلیه هزینه های برآورد شده برای استخدام آن ها نیز بر عهده شما است.
پس از ثبت شرکت، می توانید برای اخذ مجوزهای لازم جهت تشکیل پرونده تابعیت ترکیه برای خودتان، همسر و فرزندان (زیر 18 سال) به وزارت کار ترکیه مراجعه کنید. در واقع، وزارت خانواده، کار و خدمات اجتماعی ترکیه، مسئولیت شناسایی اتباع خارجی و بررسی فرصت شغلی که فراهم کرده اند را بر عهده دارد.

متقاضیان اخذ شهروندی ترکیه از طریق ثبت شرکت، باید همراه با درخواست خود، مدارک خاصی را ارائه دهند. آن ها موظف هستند که سوابق مرتبط با ثبت شرکت خود را ارائه داده و اثبات کنند که برای 50 شهروند ترکیه، فرصت شغلی ایجاد کرده اند. از سوی دیگر، باید فهرستی کارمندان فعلی را از سامانه تامین اجتماعی دریافت کرده و به همراه با درخواست خود ارائه دهند.
ارائه نامه ای از سیستم مدیریت درآمد ترکیه مبنی بر وضعیت مالیاتی شرکت نیز الزامی است. همچنین باید نامه ای دیگر از موسسه تامین اجتماعی ترکیه برای مشخص کردن وضعیت پرداخت حق بیمه، ارائه شود. از سوی دیگر، متقاضیان موظف هستند که یک اظهارنامه کتبی برای نشان دادن وضعیت حقوقی شرکت خود طی شش ماه گذشته به مدارک مربوطه پیوست کنند.
ارزیابی درخواست ظرف هفت روز کاری تکمیل می شود و در صورت درخواست مدارک بیشتر یا ناقص بودن مدارک، به متقاضی 30 روز فرصت داده می شود تا پرونده را تکمیل کند. اما نتیجه ارزیابی به وزارت کشور و سپس به خود متقاضی اعلام می شود.

افتتاح حساب بانکی در ترکیه

شهروندی ترکیه با سپرده بانکی

در سال های اخیر، کشور ترکیه به یک مقصد بی نظیر برای سرمایه گذاری تبدیل شده است. از سوی دیگر، بسیاری از سرمایه داران بر این باورند که هیچ کشوری مانند ترکیه، فرصت های متعدد برای اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری فراهم نکرده است. در واقع، شما می توانید به راحتی و از طرق مختلف از جمله افتتاح سپرده های بانکی، شهروندی ترکیه را اخذ کنید.

لازم به ذکر است که شرایط دریافت تابعیت ترکیه، چندان دشوار نیستند. اما بدیهی است که دریافت شهروندی این کشور با سپرده بانکی، شرایط خاصی دارد. به عنوان مثال، حداقل سپرده در یک حساب در یک بانک ترکیه باید معادل 500000 دلار باشد. جالب است بدانید که در سال ها اخیر، این مبلغ از سه میلیون دلار به 500000 دلار کاهش یافته است، البته مشروط بر اینکه مبلغی از سپرده برداشت نشود (حداقل برای سه سال از تاریخ درخواست).

افرادی که می خواهند شهر‌وندی تر‌کیه را از طریق سپرده بانکی دریافت کنند، باید در گام اول، یک حساب بانکی با نام متقاضی در بانکی که در ترکیه فعالیت دارد، افتتاح کنند. (مقاله افتتاح حساب بانکی در ترکیه را مطالعه فرمایید) سپس، باید مبلغ تعیین شده توسط دولت ترکیه به حساب متقاضی واریز شود. در گام بعدی، متقاضی باید یکه بیانیه مبنی بر رزرو سه ساله سرمایه خود ارائه دهد. اخذ گزارش از سازمان نظارت و کنترل بانکی ترکیه به منظور تطبیق مبلغ واریز شده برای ارائه تابعیت نیز الزامی است. به طور معمول، صدور این گزارش حدود 10 روز طول می کشد. سپس، سرمایه گذار باید برای اجازه اقامت درخواست دهد و مدارک خود و خانواده اش را به اداره مهاجرت در ترکیه ارسال کند.

فرآیند بررسی درخواست شهروندی از طریق سپرده بانکی بسته به مدارک ارائه شده، متغیر است. در واقع، اطلاعات و مدارک ارائه شده نباید ناقص باشد. اما در صورت کامل بودن آن ها، معمولا تا دو ماه پس از تاریخ درخواست، مدارک شهروندی صادر می شوند.

دریافت شهروندی ترکیه از طریق سرمایه گذاری

در ترکیه، سرمایه گذاران خارجی که مایل به سرمایه گذاری در املاک و کسب و کارها نیستند، می توانند در مراکز تعیین شده توسط وزارت صنایع و فناوری ترکیه، 500000 دلار سرمایه گذاری کنند. سپس با گذشت سه ماه، گذرنامه ترکیه ای آن ها صادر می شود. از سوی دیگر، شما می توانید در مراکز صنعتی و فناوری این کشور، سرمایه گذاری کنید.


بیشتر بخوانید: سرمایه گذاری در ترکیه


بر طبق مقررات کشور ترکیه، افراد خارجی که حدود 500000 دلار اوراق قرضه جمهوری ترکیه را خریداری کرده اند، می توانند شهروندی این کشور را دریافت کنند. البته آن ها نمی توانند این اوراق را تا سه سال به فروش برسانند. یکی دیگر از گزینه های ایده آل برای کسب شهروندی ترکیه، سرمایه گذاری در مراکز گردشگری است. بر طبق داده های الكترای ترکیه، متقاضیان می توانند با تایید شوراهای مربوطه در مناطق معین و رعایت محدودیت های اعمال شده برای افراد خارجی، در صنعت گردشگری این کشور سرمایه گذاری کنند. گذرنامه این گروه از سرمایه گذاران نیز پس از سه ماه صادر می شود.

کارت تورکواز یا کارت فیروزه ای ترکیه

اخذ شهروندی ترکیه از طریق سیستم فیروزه ای

کارت فیروزه‌ای یک سیستم جدید برای اقامت در ترکیه می باشد که اخیرا توسط مقامات مربوطه اجرا شده است. در واقع، این کارت به برخی از افراد واجد شرایط مانند دانشمندان، ورزشکاران، هنرمندان، سرمایه گذاران و کسانی که مایل به داشتن ملک در ترکیه هستند، اعطا می شود. در ترکیه، کارت فیروزه ای به عنوان یک مجوز کار یا اقامت بدون مدت زمان مشخص تلقی می‌شود و دارندگان آن در اولویت اخذ تابعیت ترکیه هستند. با این کارت، می توانید برای همسر و فرزندان زیر 18 سال خود نیز درخواست شهروندی ترکیه را ارائه دهید.
دارندگان کارت فیروزه ای ترکیه از همان امتیازات و حقوقی برخوردار هستند که شهروندان ترکیه دارند. آن ها علاوه بر مراقبت های پزشکی در بیمارستان های دولتی و خصوصی این کشور، از حق تحصیل در مدارس و دانشگاه های ترکیه نیز برخوردار هستند. اما شاید بپرسید: «چه کسانی می توانند کارت فیروزه ای را دریافت کنند؟». در پاسخ باید بگوییم که باتوجه به تغییرات اخیر در شرایط جدید شهروندی ترکیه، تنها برخی از افراد خارجی می توانند این کارت را دریافت کنند که عبارتند از:
⦁ اتباع خارجی با مدارج علمی بالا که می توانند به توسعه علم و فناوری کمک کنند
⦁ سرمایه گذاران خارجی
⦁ افرادی که در زمینه واردات و صادرات فعالیت می‌کنند
⦁ ورزشکارانی که در سطح بین المللی به موفقیت هایی متعدد دست یافته اند
⦁ متفکران و روشنفکران خارجی که در گسترش فرهنگ ترک در سراسر جهان مشارکت داشتند

ازدواج در ترکیه و گرفتن شهروندی

گرفتن شهروندی ترکیه از طریق ازدواج

شرایط دریافت شهروندی ترکیه به گونه ای است که افراد می توانند از طریق ازدواج با یکی از شهروندان این کشور، گذرنامه ترکی خود را دریافت کنند. در این فرآیند، متقاضی باید اثبات کند که هدف او از ازدواج تشکیل خانواده است و صرفا به منظور دریافت تابعیت این کشور، ازدواج نکرده است. از این رو، در شرایطی که هرگونه اقدام خلاف آن مشاهده شود، فرد شانس خود برای اخذ تابعیت ترکیه را از دست می‌دهد.

مطابق با شرایط مقرر در قانون برای اخذ شهروندی ترکیه با ازدواج، باید سه سال پس از ازدواج درخواست خود را ارائه دهید. توجه داشته باشید که در صورت فوت زن یا شوهر ترک پس از ارائه درخواست، شرط ماندگاری لحاظ نمی شود. متقاضیان اخذ تابعیت از این طریق، باید مدارک خاصی را ارائه دهند که عبارتند از:
فرم درخواست شهروندی
⦁ کپی شناسنامه زوج یا زوجه ترک
⦁ ترجمه ترکی پاسپورت یا اسناد هویتی مشابه
⦁ کپی ترجمه ترکی شناسنامه همسر خارجی
⦁ کپی سند ازدواج
⦁ مدارک مرتبط با اقامت طرف خارجی
⦁ سندی که نشان دهد زوج در خانه مشترک زندگی می کنند (مانند اجاره نامه)
⦁ چهار قطعه عکس با پس زمینه سفید از طرفین (عکس ها باید برای شش ماه اخیر باشند)
⦁ در صورتی که حکمی از سوی دادگاه علیه طرف خارجی صادر شود، باید سند تصمیم دادگاه را ارائه دهد
⦁ سندی مبنی بر پرداخت هزینه قیمت شهروندی ترکیه
⦁ مدرکی مبنی بر تایید کلیه اسناد توسط وزارت امور خارجه کشور مبدا، به همراه ترجمه به ترکی و تاییدیه کنسولگری ترکیه در کشور مبدا

کار در ترکیه

دارندگان مجوز کار در ترکیه می توانند برای اخذ شهروندی این کشور اقدام کنند

اخذ شهروندی ترکیه از طریق کار، مستلزم برخورداری از مجوز کار است. این مجوز به اتباع خارجی شاغل در شرکت های ترکیه ای اعطا می شود. در واقع، شرکت ها مجوزی از وزارت کار برای استخدام افراد خارجی دریافت می کنند و سپس، خود فرد نیز می تواند درخواست اقامت را ارائه دهد. معمولا این مجوزها به مدت یک سال اعتبار دارند. سپس، برای دو یا سه سال تمدید می شوند.

شاید بپرسید: «شرایط اخذ تابعیت ترکیه از طریق مجوز کار چگونه است؟». برای پاسخ به این سوال، باید ماده 11 قانون شهروندی ترکیه را بررسی کنیم. در این ماده، شرایط خاصی برای کسب تابعیت ترکیه از طریق مجوز کار ذکر شده است. برای مثال، شما باید به مدت 5 سال و بدون وقفه در جمهوری ترکیه بمانید. البته در طول مدت اقامت، برای 360 روز، اجازه خروج از خاک ترکیه را دارید.

در گام بعدی، باید اثبات کنید که قصد اقامت دائم در ترکیه را دارید. برای این مرحله، می توانید سند خرید ملک یا ثبت یک شرکت را ارائه دهید. از سوی دیگر، داشتن توانایی کافی برای برقراری ارتباط به زبان ترکی، الزامی است. همچنین باید مدرکی دال بر وجود یک منبع درآمد مشروع یا اشتغال در یک مرکز مجاز را ارائه دهید و اثبات کنید که می توانید هزینه زندگی خودتان و خانواده تان در ترکیه را بپردازید.

متقاضیان اخذ شهروندی از طریق کار در ترکیه، باید در یک بیمارستان یا مرکز پزشکی معتبر تحت معاینات قرار بگیرند و سلامت جسمی و روحی آن ها تایید شود. از سوی دیگر، سوابق قضایی آن ها مورد بررسی قرار می گیرد. در واقع، باید اثبات شود که متقاضی هیچ پرونده جنایی، اقتصادی یا سیاسی در دادگاه های ترکیه ندارد. در نهایت، او باید تعهد دهد که قوانین و مقررات جاری در ترکیه را رعایت می‌کند.

آیا مبلغی مشخص برای اخذ شهروندی ترکیه وجود دارد؟

بسیاری از افراد به دنبال یک عدد مشخص یا به تعبیری قیمت شهروندی ترکیه هستند. از سوی دیگر، در برخی از وب سایت ها، مطالبی وجود دارند مبنی بر آنکه شهروندی ترکیه ۴۰۰ هزار دلار هزینه دارد. اما واقعیت امر این است که بسته به شرایط شما، هزینه ها نیز متفاوت هستند.

بدیهی است که متقاضی اخذ تابعیت ترکیه از طریق سرمایه گذاری، باید هزینه بیشتری بپردازد. اما دیگر متقاضیان نیز بسته به روشی که انتخاب می کنند، باید مبالغ مشخصی را بپردازند. البته در این بین، قیمت کارت شهروندی ترکیه مشخص است و همه متقاضیان باید رسید پرداخت آن را ارائه دهند.

اخذ شهروندی ترکیه؛ یک فرصت ایده آل برای زندگی در شرایط بهتر

زندگی در ترکیه بسیار پر‌جنب و جوش و جذاب است. علاوه بر این، کشور ترکیه در مرزه اروپا و آسیا قرار دارد و نقش مهمی در اقتصاد بین المللی دارد. با وجود همه این نکات مثبت، اخذ تابعیت این کشور به یک گزینه ایده آل برای مهاجرت تبدیل می شود. از سوی دیگر، فرصت های شغلی فوق العاده ای در ترکیه وجود دارند که آینده شما را به کلی تغییر می دهند. اما اخذ شهروندی ترکیه پیچیدگی های خاص خود را دارد. از این رو، پیشنهاد ما این است که پیش از هر اقدامی، از متخصصین مجرب روتس کپیتال در زمینه مهاجرت مشورت بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

واتس اپ