راهنمای خرید خانه در استانبول

خرید خانه در استانبول؛ یک سرمایه گذاری موفق در بلند مدت
بهترین شهر برای خرید خانه در ترکیه، کلانشهر استانبول می باشد و به همین علت بسیاری از اتباع خارجی به دنبال خرید خانه در استانبول ترکیه هستند. سرمایه گذاری در بخش املاک در ترکیه مزایای زیادی در بلند مدت خواهد داشت. از این رو، فروش خانه به اتباع خارجی در برخی مناطق ترکیه به ویژه شهر استانبول، در بالاترین حد قرار دارد. طبق آمارها، ترکیه به طور میانگین سالانه حدود 40000 تا 50000 ملک به اتباع خارجی فروخته می‌‌ شود. افرادی که در ترکیه خانه می خرند، عمدتا از میان اتباع عراق، ایران، روسیه و آلمان هستند.

خرید ملک ارزان در استانبول

درحالی که فرآیند خرید ملک در کشورهای دیگر مستلزم پرداخت هزینه های ‌سنگین به خصوص هزینه های ‌مربوط به مالیات است، قیمت خرید خانه در استانبول به تومان بسیار مناسب است. فرآیندهای اداری خرید ملک نیز بین 1 تا 3 هفته طول می‌‌‌کشد و خریداران خانه به‌راحتی سند مالکیت دریافت می‌‌‌کنند.

 

خرید خانه در استانبول اروپایی 

کشور ترکیه در دو قاره اروپا و آسیا وجود دارد. استانبول اروپایی محله های زیادی دارد که در اکثر آن‌ها مهاجران مختلف اقامت دارند. بخش اروپایی نسبت به استانبول آسیایی از نظر اقتصادی پیشرفته تر است. از محله های اروپایی استانبول می‌توان به مناطق زیر اشاره کرد:

 • باکرکوی

  باکرکوی یکی از منطقه های معروف این شهر با جمعیت 221 هزار نفری است. باکرکوی که در سمت اروپایی استانبول قرار دارد، به لطف قرار داشتن در کنار دریای مرمره، آب و هوای بسیار جذابی دارد. اگر به آب و هوای معتدل و کمی مرطوب علاقه دارید، خرید خانه در باکرکوی استانبول می تواند انتخاب مناسبی باشد.

  مجتمع های مسکونی متعددی در منطقه باکرکوی استانبول قرار دارند که طراحی خاص آن ها باعث شده است که افرادی زیادی به آن ها جذب شوند. مجتمع پرووا استانبول در باکرکوی، یکی از این مجتمع ها است که منظره دریای بی نظیری را برای ساکنان فراهم می کند و توسط اماکن فرهنگی، رفاهی و درمانی مختلفی احاطه شده است.

بهترین آپارتمان های باکرکوی

 • کوچوک چکمجه

  منطقه کوچوک چکمجه در سمت اروپایی این شهر قرار دارد و شامل چندین مرکز خرید و رفاهی مانند پارک آرمونی، آرنا پارک و چندین مرکز دیگر در صفاکوی و محله های دیگر می باشد که می تواند برای ساکنین این محله بسیار جذاب باشد. از این رو، اگر از جمله افرادی هستید که علاقه زیادی به انجام خرید دارند، خرید خانه در کوچوک چکمجه استانبول را برای سکونت انتخاب کنید.
  منطقه کوچوک چکمجه در سمت اروپایی استانبول قرار دارد که از جمله مناطق همسایه با آن می توان به باشاک شهیر، باجیلار و باکرکوی اشاره کرد. همچنین کوچوک چکمچه با دریاچه بزرگی که به دریای مرمره می ریزد، به یکی از مناطق زیبای استانبول و یکی از بهترین مناطق این شهر برای زندگی تبدیل شده است. چرا که بسیاری از خانه های این منطقه مشرف به دریاچه هستند و همچنین سبک زندگی در این منطقه ترکیبی از سنتی و مدرن است. یکی از نکات جالب توجه در رابطه با محله کوچوک چکمجه این است که حدود 805 هزار نفر در این محله زندگی می کنند که تقریبا 50 درصد آن‌ها مرد و 50 درصد دیگر زن هستند.

لوکس ترین آپارتمان های کوچوک چکمجه

 • بیلیکدوزو

  بیلیک دوزو به عنوان یکی از مدرن ترین محله های استانبول محسوب می شود که در سال های اخیر گسترش زیادی پیدا کرده است. قرار داشتن امکانات تفریحی بالا در این منطقه، دسترسی آسان به بیمارستان ها و مراکز درمانی، داشتن تعداد مناسبی از مدارس و دانشگاه و همچنین رستوران های معروف در این محله، باعث ایجاد یک شرایط عالی برای خرید خانه در بیلیکدوزو استانبول شده است. آخرین قیمت خرید ملک در بیلیک دوزو، یکی از مناطق معروف استانبول به شرح زیر است:

  آپارتمان معمولی 1 خوابه

  شروع قیمت از 350 هزار لیر

  آپارتمان معمولی 2 خوابه

  شروع قیمت از 500 هزار لیر

  واحد 1 خوابه در مجتمع

  شروع قیمت از 400 هزار لیر

  واحد 2 خوابه در مجتمع

  شروع قیمت از 500 هزار لیر

  واحد 3 خوابه در مجتمع

  شروع قیمت از 650 هزار لیر

محله بیلیک دوزو نام منطقه ای در غرب استانبول است که با داشتن شرایط آب و هوایی مناسب به یکی از مناطق مناسب این شهر برای اقامت و زندگی تبدیل شده است. بیلیکدوزو با خدمات رفاهی و امکانات آموزشی عالی، در رده یکی از بهترین محله های استانبول قرار می گیرد. اکثر مردم ساکن بیلیک دوزو از وضعیت مالی مناسب و تحصیلات عالی برخوردار هستند. ضمنا، این منطقه دارای ساختمان‌های شیک و نوساز است که تماما با استانداردهای اروپایی ساخته شده‌اند.

در جنوب بیلیک دوزو دریای مرمره، در شرق آن منطقه آوجیلار، در غرب و شمال منطقه بویوک چکمجه قرار دارد که منطقه اسنیورت است. این منطقه با مساحتی حدود 360 کیلومتر و جمعیتی بالغ بر 300000 نفر در سال 2008 به عنوان یک منطقه مستقل شناخته شد. این منطقه حدود 12 کیلومتر خط ساحلی در امتداد دریای مرمره را در اختیار دارد.

لوکس ترین پروژه های بیلیکدوزو

 • کادیکوی

  منطقه کادیکوی در بخش آسیایی شهر استانبول واقع شده و توسط مناطق اوسکودار، آتاشهیر و مال تپه احاطه شده است و دارای نیم میلیون نفر جمعیت است که سبک زندگی بیشتر آن‌ها به افراد اروپایی شباهت دارد. همچنین این منطقه از جنوب مشرف به دریای مرمره است که منظره ای جذاب به آن بخشیده است. ضمنا، نزدیک بودن آن به پل بسفر و برج دوشیزه آن را به یک منطقه متمایز حیاتی و مرکزی تبدیل کرده است که می تواند برای خرید خانه و زندگی مناسب باشد.
  با توجه به آمار سال 2018، حدودا 453 هزار نفر در این محله سکونت دارند. قیمت خانه در کادیکوی استانبول متوسط و مناسب است. به‌عنوان مثال، یک خانه با سن کم و متراژ مناسب را در این منطقه می توانید با قیمت حدودا 300 هزار لیر تهیه کنید.
  یکی از مزایای زندگی در کادیکوی دسترسی آسان به آن است که دارای وسایل حمل و نقل متعدد زمینی، هوایی و دریایی است که تا فرودگاه صبیها 20 کیلومتر فاصله دارد و ایستگاه قطار حیدرپاشا در مرکز آن قرار دارد. از منطقه، علاوه بر وجود یک بندر کشتی دریایی برای کشتی هایی که از امینونو می آیند.

بهترین پروژه های کادیکوی

 • اسنیورت

  اسن یورت از سال 2008 به عنوان یک منطقه از این شهر شناخته می شود. مساحت اسنیورت شهر استانبول 2770 کیلومتر مربع است و جمعیت این منطقه به 954579 نفر رسیده است و جوانان بیشتر این جمعیت را تشکیل می دهند. اگر قصد خرید خانه در اسنیورت استانبول را دارید، بد نیست بدانید که در اسنیورت، یکی از بهترین مناطق استانبول، مجتمع های مدرن متنوعی وجود دارند و در عین حال قیمت ملک در این منطقه نسبت به میانگین قیمت ملک در استانبول، پایین تر است.

لوکس ترین آپارتمان های اسنیورت

 • باشاک شهیر

  منطقه باشاک شهیر را می توان یکی از مناطق بخش اروپایی شهر استانبول دانست که شامل 39 محله است که بخشی از آن ها در قاره آسیا و برخی دیگر در اروپا قرار دارند. شهرداری باشاک شهیر در سال 2008 به طور رسمی به عنوان یک منطقه معرفی شد. این محله معروف از شمال با آرناووتکوی، از شمال شرقی با ایوپ، از شرق با سلطان غازی و اسنلر، از جنوب با باغچلار، کوچوک چکمجه و آوجیلار و از جنوب غربی با اسنیورت همسایه است.
  منطقه باشاک شهیر از یک طرف به فرودگاه بین المللی آتاتورک راه دارد و می توانید با خرید ملک در این منطقه به راحتی به فرودگاه دسترسی داشته باشید. علاوه بر این، این منطقه به لطف وجود جاده های مدرن، امکان دسترسی آسان را به مناطق دیگر استانبول می دهد. همه این ویژگی ها، باشاک شهیر را به یکی از پرسودترین مناطق در بخش املاک در استانبول تبدیل می کند. اگر قصد
  خرید خانه در باشاک شهیر را دارید، بد نیست بدانید که در این محله هم بافت قدیمی و هم بافت جدید وجود دارد. ضمنا، قیمت هر متر مربع خانه در برخی از محله های باشاک شهیر به بیش از 5500 لیر ترکیه می رسد که از میانگین سایر مناطق استانبول بالاتر است.

مناسب ترین املاک باشاک شهیر

 • کاییت هانه

  کائیت هانه را می توان از نظر قیمت خانه ها در رتبه هفدهمین منطقه گران قیمت استانبول قرار داد. قیمت آپارتمان در کاییتهانه در هر متر مربع بین 4 هزار تا 9 هزار لیر ترکیه است؛ در حالی که قیمت برخی از پروژه های املاک معروف به 12 هزار لیر ترکیه نیز می رسد. بر اساس داده های موسسه آمار ترکیه، فروش در بخش املاک و مستغلات به طور قابل توجهی در Kagithane افزایش یافته است و در سه سال گذشته به 87 درصد رسیده است. در سال 2013، شاهد افزایش تقاضای خرید خانه در کاییت هانه استانبول به 32 درصد بوده‌ایم، در حالی که سال 2014 افزایش قیمت به میزان 11 درصد بوده است. همچین قیمت خانه در این منطقه در سال 2015، شاهد افزایش 24 درصدی بود. اما این میزان در 3 سال گذشته افزایش چشمگیری داشته و به 87 درصد رسیده است.
  بسیاری از افراد ترک زبان ساکن استانبول، از منطقه کائیت هانه به عنوان یک منطقه لوکس یاد می کنند که در حال حاضر پروژه های مختلفی در آن در حال اجرا هستند که بیشتر آن ها مربوط به ساخت املاک می شوند. از این رو، می توان گفت که بافت این منطقه، بافتی مدرن است و به همین خاطر، قیمت املاک در کائیت هانه نسبت به منطقه های دیگر بالاتر است. این محله با توجه به آمار سال گذشته، حدودا 421 هزار نفر هم جمعیت دارد.

مناسب ترین املاک کاییت هانه

 • باهچه شهیر

   محله باهچه شهیر که به آن باغچه شهیر هم گفته می شود، در یک نقطه استراتژیک در شمال غربی دریاچه کوچوک چکمجه واقع شده است. این منطقه به خاطر مجتمع های مسکونی مجلل فراوان، امکانات رفاهی، اجتماعی و درمانی متنوعی و مجتمع های تجاری مختلف به عنوان یک محله مناسب برای خرید خانه در استانبول به شمار می‌رود. قیمت آپارتمان در باهچه شهیر از متری ۳ هزار لیر شروع می شود و ممکن است با توجه به امکانات ملک تا 10 هزار لیر هم افزایش داشته باشد. بدیهی است که قیمت خانه های ویلایی هم در این محله بیشتر از خانه های آپارتمانی باشد.
  باهچه شهیر که در کنار باشاک شهیر قرار دارد، دارای بافتی مدرن است و خانه های قدیمی، حدودا 10 درصد خانه های این محله را تشکیل می دهند. ایجاد بافت های متنوع باعث شده است که در سال های اخیر، قیمت ملک در باهچه شهیر حدودا 50 درصد افزایش داشته باشد. در حال حاضر، باهچه شهیر به عنوان یکی از مناطق لوکس شهر استانبول به شمار نمی رود، اما با توجه به خانه های جدیدی که در این محله در حال ساخت هستند، می توان این احتمال را داد که بعدها این منطقه به یکی از لوکس ترین مناطق استانبول تبدیل شود.

مناسب ترین املاک باهچه شهیر

خرید خانه در استانبول آسیایی

اگر می‌خواهید محلی که در آن خانه می‌خرید افراد مهاجر کمتری داشته باشد، بهتر است در استانبول آسیایی یعنی آناتولی خانه بخرید. این قسمت نسبت به استانبول اروپایی بیشتر مسکونی است و از جمله مهم ترین محله های بخش آسیایی می‌توان مناطق زیر را نام برد:

 • اسکودار

  در منطقه اسکودار طبیعت بکری وجود دارد که به واسطه آن، آب و هوای مناسبی هم بر این محله حاکم است و همین موضوع اسکودار را به یک محله مناسب برای خرید خانه و زندگی تبدیل کرده است. همچنین به لطف قیمت مناسب خانه، در این منطقه می توانید با هزینه کم، خانه ای با سن کم و امکانات زیاد را خریداری کنید.

پروژه های رو به دریا در اسکودار

کدام بخش استانبول برای خرید خانه بهتر است؟

استانبول یکی از بزرگ ترین شهرهای ترکیه است که به علت پیشرفت چشمگیر اقتصادی و اجتماعی آن در سال های اخیر مورد توجه سرمایه گذاران خارجی زیادی قرار گرفته ‌است. یکی از راه های اخذ اقامت کشور ترکیه، از طریق خرید خانه در استانبول است. این کلانشهر در طی سال های اخیر در زمینه‌های مختلف پیشرفت قابل توجهی داشته ‌است. در نتیجه با روتس کپیتال سایت خرید خانه در استانبول، برای خرید و فروش ملک در این شهر دچار مشکل نمی‌شوید. برای پیش خرید خانه در این شهر صرف نظر از اروپایی یا آسیایی بودن محله، به علایق و معیارهای خود برای انتخاب خانه دقت کنید.

 

مزایای سرمایه گذاری در بخش املاک استانبول

آپارتمان های ‌مدرن، ویلاها و ساختمان‌های ‌تجاری فراوان همگی نشان دهنده پیشرفت چشمگیر بازار املاک ترکیه در 20 سال گذشته است. دولت ترکیه همچنین میلیاردها دلار برای ارتقای زیرساخت ها و احداث جاده ها هزینه کرده است تا بتواند سرمایه گذاری خارجی را تقویت کند، بنابراین هرکس می‌‌ تواند متناسب با بودجه ای که در اختیار دارد، در این کشور به‌خصوص در بخش املاک سرمایه گذاری کند. در ادامه مزایای سرمایه گذاری در بخش املاک در ترکیه را با هم بررسی می‌‌ کنیم.

اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری

رشد قابل توجه در بازار سرمایه گذاری املاک مسکونی زمانی حاصل شد که دولت ترکیه حداقل سطح اخذ شهروندی ترکیه طبق برنامه سرمایه گذاری را از 1 میلیون دلار به 250000 دلار کاهش داد. از این رو، ترکیه به عنوان یکی از ارزان ترین طرح های پاسپورت طلایی جهان، فرآیند درخواست ساده‌ ای برای اخذ تابعیت دارد.

کسب سود در بلندمدت با خرید خانه در استانبول

به دلیل شاخص پایین قیمت ها، با خرید خانه های ‌نوساز در ترکیه، امکان کسب سریع سود برای شما وجود نخواهد داشت. با این حال، یک سرمایه گذاری بلندمدت در بخش املاک به مدت ده سال یا بیشتر، سود ایده آلی را برای شما به دنبال دارد. از این رو خرید خانه در استانبول با قیمت مناسب می‌‌‌تواند گزینه مناسبی برای یک سرمایه گذاری بلندمدت باشد که یکی از طرح های ‌مربوطه، خرید خانه در استانبول با اقساط 5 ساله است.

سبک زندگی با کیفیت در ترکیه

برخی خریداران ملک که به دنبال کشوری دیگر برای گذران دوران بازنشستگی هستند، ترکیه را انتخاب می‌‌‌کنند. آب و هوای فوق العاده و موقعیت ساحلی از جذابیت های ‌این کشور است. عده‌ای از افراد هم در پی این هستند که در ترکیه به عنوان یکی از بازارهای پررونق گردشگری در جهان که سریع ترین رشد را دارد، سرمایه گذاری کنند.

ویدیو راهنمای سرمایه گذاری در املاک و خرید خانه در استانبول

محله های گران قیمت برای خرید خانه در استانبول کدام اند؟

شهر استانبول محله های متفاوتی دارد که شما می‌توانید بسته بر علاقه و بودجه خود در آن ها خانه بخرید. به طور کلی از محله های زیر به عنوان گران قیمت ترین محله ها برای خرید خانه در این شهر یاد می‌شود:

 • شیشلی
 • تکسیم
 • بیکوز
 • نیشانتاشی
 • خیابان بغداد
 • لونت
 • ساریر
 • ماسلاک

طبق آمارها بیش از نیمی از خرید و فروش خانه در ترکیه مربوط به خرید و فروش املاک در این شهر است. تقاضای زیاد برای پیش خرید خانه در استانبول و پیشرفت های گوناگون آن باعث رشد قیمت خانه در استانبول به پول ایران شده ‌است. تقریبا با داشتن 800 میلیون پول می توان یک خانه خوب در این شهر بزرگ خریداری کنید و اقامت این کشور را نیز دریافت کنید.

بهترین منطقه برای خرید خانه در استانبول کجاست؟

هر منطقه در استانبول دارای موارد منحصر به فردی است؛ مانند لوکس بودن ملک یا تجاری بودن محله، اما انتخاب بهترین منطقه، به بودجه و دلایل خرید شما نیز بستگی دارد. با این وجود، برخی از مناطق استانبول، پیشتاز هستند و نسبت به سایر مناطق، نرخ فروش املاک مسکونی در آن ها به مهاجران و اتباع خارجی بیشتر است. از این رو، برای مشاهده نمونه املاک در استانبول از جمله انواع آپارتمان ها و ویلاهای لوکس، می‌‌‌توانید با مجموعه روتس کپیتال در تماس باشید. کادر مشاورین املاک ما، اطلاعات جامعی را از املاک شامل قیمت، مکان و ویژگی‌های خانه را در اختیار شما می‌‌‌گذارند.

بهترین منطقه در استانبول برای سرمایه گذاری

بازار مسکن استانبول مانند گردشگری، تحصیل، اقامت، تجارت و امور مالی خود پیشرو است، این بازار در ترکیه نیز رتبه اول را دارد. عمارت های ‌یالی واقع در سواحل بسفر گران ترین املاک استانبول ترکیه برای خرید هستند. هرچند این شهر یک مرکز تجاری فعال در ترکیه است، اما منطقه ای برای سرمایه گذاری های ‌کوتاه مدت نیست. در عوض، دارای پتانسیلی ایده آل در میان مدت تا بلندمدت است.
با این حال، بیشترین سرمایه گذاری در بخش املاک در استانبول در مناطق بخش اروپایی این شهر اتفاق می‌‌ افتد؛ جایی که شوراهای محلی میلیاردها دلار برای ارتقای زیرساخت های پیشرفته و یک شبکه حمل  و نقل عمومی عالی هزینه می کنند. از این رو، برای خرید خانه ارزان در استانبول، می‌‌ توانید سری به این مناطق بزنید. یکی از دلایل مهمی که سرمایه گذاران خارجی به دنبال خرید خانه در این منطقه از استانبول هستند، فروش خانه های ‌خارج از طرح، با تخفیف قابل توجه و طرح های ‌پرداخت متنوع است.
در واقع این مناطق حاشیه ای، به دلیل احداث پروژه های بزرگ مانند فرودگاه ها، سرمایه گذاران را جذب می‌کنند. اما برای خریداران خانه، ساختمان های مدرن جذابیت بیشتری دارند که شامل آپارتمان ها و دوبلکس هایی با طیف وسیعی از امکانات مانند استخر، باشگاه های ورزشی، سونا، و باغ های محوطه سازی شده هستند.

بهترین منطقه در استانبول برای تجارت

اگر قصد دارید بازار گردشگری استانبول را تسخیر کنید، به منطقه بی اوغلو در استانبول جدید یا منطقه قدیمی فاتح که شامل بناهای نمادینی مانند ایاصوفیه، مسجد آبی و کاخ توپکاپی است، برای خرید خانه سر بزنید. طبیعتا، با توجه به موقعیت مناسب این شهر، به‌عنوان یک مرکز مهم سفرهای تجاری نیز به شمار می‌‌‌آید. مناطق اصلی تجاری، لونت (Levent) و ماسلاک (Maslak) در بخش اروپایی استانبول هستند. درعین‌حال، شیشلی یک مرکز خرده فروشی در این شهر است که دارای مراکز خرید عظیم و بسیاری از مکان های تجاری است.

راهنمای صوتی پیش خرید خانه در استانبول

شرایط خرید خانه در استانبول برای اقامت

خرید خانه در استانبول و اخذ اقامت دو حوزه مجزا هستند و خرید ملک به معنای اخذ اقامت نیست. در عوض، یک فرآیند درخواست متفاوت را با انجام بررسی های ‌مالی تکمیل می‌‌ کنید. با این حال، اگر ملکی به ارزش 400000 دلار یا بیشتر خریداری کنید، می‌‌‌توانید برای اخذ شهروندی ترکیه درخواست دهید و از حقوق کامل کار و زندگی برخوردار شوید.

خرید خانه در استانبول برای اقامت

آیا خرید خانه در استانبول ترکیه به پول ایران امن است؟

بله، ترکیه مقررات خود را برای محافظت از دارایی های ‌سرمایه گذاران بین المللی تشدید کرد.ه است دولت ترکیه، صدور چک های ‌بلند مدت را لغو کرد و کارگزاران املاک برای فعالیت تحت این پروتکل های ‌قانونی، نیاز به مجوز داشتند. با این حال، خریداران ملک باید برای استفاده از این فرصت سرمایه گذاری مطمئن، دقت لازم را داشته باشند. در این مورد می‌‌ توانید از خدمات مشاوره املاک گروه روتس کپیتال استفاده کنید. شما بهتر است از یک وکیل کمک بگیرید و تمام تراکنش های ‌مالی و هزینه ها را از طریق بانک برای ثبت خرید مستند کنید. اگر همه کارها را درست انجام داده باشید، در عرض یک هفته می‌‌‌توانید سند مالکیت خود (tapu) را امضا کنید.

قیمت ملک در استانبول ترکیه چقدر است؟

اولین گام این است که در مورد بودجه ای که در اختیار دارید، تصمیم بگیرید. پایه قیمت خانه در استانبول به پول ایران، از 2.6 تا 3.2 میلیارد تومان است.  همچنین هزینه های ‌اضافی برای خرید که تقریباً 9٪ قیمت فروش است را نیز در نظر بگیرید. پس با وعده های خرید خانه در ترکیه با 300 میلیون تومان فریب کلاهبرداران ملک در ترکیه را نخورید.

برای خرید ملک در استانبول، مناطق مختلف آن را بررسی کنید. اگر از وضعیت شهر استانبول و امکانات محلی آن مانند مراکز خرید، مدارس، امکانات پزشکی آن بی اطلاع هستید مجموعه ما با بهره‌مندی از تیمی از مشاوران حرفه ای، به سوالات شما در این زمینه پاسخ خواهند داد و مطابق با نیازهای سبک زندگی شما بهترین منطقه برای خرید خانه در استانبول را به شما معرفی خواهند کرد.

روتس کپیتال؛ راهنمای شما در دریافت قیمت و خرید آپارتمان در استانبول

استانبول یکی از محبوب ترین شهرهای کشور ترکیه برای خرید یا حتی اجاره آپارتمان است. عوامل مختلف می توانند بر قیمت آپارتمان در استانبول تاثیرگذار باشند که از جمله آن ها می توان به سن بنا، متراژ، امکانات، موقعیت مکانی، مبله بودن یا نبودن و دسترسی های آپارتمان اشاره کرد.

اگر قصد خرید آپارتمان در محله های مختلف استانبول از جمله باهچلی اولر، بیلیک دوزو، شیشلی، باکرکوی، بشیکتاش یا محله های دیگر را دارید، توصیه می کنیم از خدمات روتس کپیتال در این زمینه استفاده کنید. 

این مجموعه با برخورداری از چندین سال سابقه، می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن اقامت ترکیه را از طریق خرید ملک برای شما دریافت کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت آپارتمان لوکس در استانبول می‌توانید همین حالا وارد وب سایت روتس کپیتال شوید و با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید.

درخواست مشاوره خرید

8 thoughts on “خرید خانه در استانبول

  1. مزایای زیادی برای خریداران داره که بزرگترینش خرید خانه در استانبول برای اقامت هستش که با خرید ملکی به ارزش 400 هزار دلار و یا بیشتر میتونید اقامت دائم این کشور رو برای خودتون همسرتون و فرزندانتون بگیرید.
   مزیت دیگه ای که با خرید خانه در استانبول ارزان میتونید به دست بیارید و این روزا بسیار مورد استقبال قرار گرفته امکان سرمایه گذاری در بخش املاک استانبول به این صورت که با خرید و اجاره دادن ملک مورد نظرتون به متقاضیان اجاره خانه در استانبول هست که یک روش کسب درآمد بسیار عالی محسوب میشه.

 1. آیا با خرید خانه در استانبول میتونیم اقامت رو برای خانوادمون بگیریم؟ و اینکه هنگام فروش ملک شهروندی ما هم ازمون اخذ میشه؟

  1. بله شما میتونید با خرید خانه در شهر استانبول ترکیه به ارزش 400 هزار دلار اقامت دائم این کشور رو برای خود همسر و فرزندانتون دریافت کنید. در صورت خرید خانه با ارزش کمتر از 400 هزار دلار اقامت 5 ساله دریافت میکنید که قابل تمدید هست.

 2. فروش خانه در استانبول به چه صورته؟ مجموعه روتس کپیتال فروش ملک هم داره؟ یعنی ما ملکمون رو بسپاریم و به فروش برسونید

  1. بله شما میتونید با خیال راحت ملکتون رو به مجموعه ما بسپارید تا کارشناسان ما ملک شمارو در هر منطقه ای از استانبول بفروشه. خالی از لطف نیست عرض کنم که روتس کپیتال حتی کسب و کار های شمارو (رستوران،فست فود،مارکت و ..) هم خرید و فروش میکنه

 3. سلام وقت بخیر
  ایا خرید خانه در استانبول با ۵۰۰ میلیون تومان یا ۷۰۰ میلیون تومان امکان پذیر است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.